Zamki dmuchane

Producent zamków dmuchanych

wersja angielska
Zjeżdżalnie dmuchane
Zjeżdżalnie dmuchane
Zjeżdżalnie dmuchane
Baseny dmuchane
Urządzenia sprawnościowe
Urządzenia sprawnościowe
Urządzenia sprawnościowe
Urządzenia do współzawodnictwa

Dmuchańce producent

Firma powstała w 1993 roku. Pierwsze urządzenie rekreacyjne zamek dmuchany zakupiony w 1995 roku cieszył się nieoczekiwaną popularnością na imprezach plenerowych, także zaczęliśmy rozszerzać działalność związaną z usługami. W następnym roku oferta wynajmu rozszerzyła się o dużą zjeżdżalnię dmuchaną, suchy basen z piłkami, oraz nowy zamek Pinokio, który w tym czasie posiadał dmuchany nos, policzki, brwi i usta, była to nowość na rynku urządzeń dmuchanych. Wszystkie nasze dmuchańce miały ogromną popularność gdyż były jednymi z pierwszych w Polsce urządzeniami, które miały tak ogromne powodzenie wśród dzieci, a także i u dorosłych.

Od 1995 roku umilamy dzieciom i polecamy skorzystanie z bogatej oferty usług i kilkunastu urządzeń rekreacyjnych dmuchanych, do współzawodnictwa, do rywalizacji, sprawdzenia swoich umiejętności oraz sprawności fizycznej ku uciesze dzieci i dorosłych. Obsługujemy największe firmy w całym kraju, a także klientów indywidualnych do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Nasze dmuchańce posiadają wymagane atesty , ubezpieczenia , oraz profesjonalną i doświadczona obsługę.

Od 2001 roku zajmujemy się produkcją takich urządzeń jak: zjeżdżalne dmuchane, zamki dmuchane, i wszelkie inne dmuchańce. Wykonujemy dowolne wzory dmuchanych konstrukcji, reklam, banerów, bram. Wykonujemy dmuchańce na zamówienie klienta, każdy wzór jest konsultowany, omawiany i uzgadniane kolory. W ofercie także posiadamy w sprzedaży wentylatory do nadmuchiwania zjeżdżalni, oraz wszystkich innych urządzeń dmuchanych. Sprzedajemy także materiał plandekowy do produkcji dmuchańców I gatunek w konkurencyjnej cenie. W sprzedaży posiadamy wiele urządzeń używanych po kilku imprezach w korzystnej cenie i z 1 roczna gwarancją, atestami i dokumentacją techniczno - ruchową. Nasze urzadzenia sprzedajemy do takich krajów jak Anglia, Irlandia, Czechy, Niemcy, Włochy, Austria, Słowacja. Solidność wykonania i konkurencyjna cena jest dużym naszym atutem, jak do tej pory nasi klienci są zadowoleni i wracają do nas po kolejne dmuchańce. Polski rynek jest bardzo atrakcyjny gdzie sprzedajemy 60% naszych wyrobów. Wiele nowych wzorów zjeżdżalni dmuchanych, zamków dmuchanych, suchych basenów, oraz innych urządzeń tego typu posiadamy w magazynie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, jak i zakupu naszych urządzeń.

Ceny najniższe w kraju, a także w europie skoro wielu kontrahentów z zagranicy zakupiło nasze dmuchańce i wraca ponownie aby rozszerzyć swój zakres usług o nowe urządzenia dmuchane.

Serdecznie pozdrawiam
Ryszard Słowikowski

Słowa kluczowe: Zamki dmuchane, dmuchańce, zjeżdżalnie dmuchane - produkcja sprzedaż wynajem. Urządzenia rozrywkowe dmuchane. Urządzenia rozrywkowe dmuchane. Archiwum | Tory dla autek